Adrián Zámbó

Adrián Zámbó

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

Moja náplň práce spočíva v komplexnosti, no prevažne sa venujem predaju nehnuteľností a súčasne aj financovaniu. Spolupracujeme s najlepšími inštitúciami a aj vďaka tomu Vám vieme zabezpečiť len to najvýhodnejšie pre Vás. Hlavnú úlohu kladiem na priamu a úprimnú komunikáciu s klientmi.

Maklér má 6 ponúk

Adam Gajdošík

Adam Gajdošík

hovorím po slovenskyI speak english

Mojou špecializáciou je najmä prenájom nehnuteľností vo vybraných lokalitách. Realitnej činnosti sa venujem už niekoľko rokov a počas svojej praxe som sa naučil, že každá situácia má svoje riešenie. Neváhajte sa na nás obrátiť či už z realitného alebo finančného hľadiska.

Maklér má 6 ponúk

Sofia Bóriková

Sofia Bóriková

hovorím po slovenskyأتكلم عربيI speak englishmluvim česky

Mojou hlavnou náplňou práce je administratíva, marketingové a reklamné záležitosti, vedenie kancelárie ale aj obhliadky nehnuteľností. Asistujem svojim kolegom pri všetkých úkonoch.

Maklér má 0 ponúk

Marek Žemberi

Marek Žemberi

hovorím po slovenskybeszélek magyarulI speak english

Pôsobím ako vedúci maklérov, vediem a radím im v pracovnej kariére. V oblasti realít som nadobudol mnoho skúseností a znalostí a stále sa snažím zdokonaľovať sa v tom, čo ma baví. Svojou „prácou“ žijem. Sústreďujem sa najmä na exkluzívne a opčné zmluvy, korporátnych klientov a pod. . Samozrejme sa rovnako venujem aj kompletnému financovaniu pre kúpu Vašej vybranej nehnuteľnosti.

Maklér má 9 ponúk

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.