Realitna cinnost

Realitná činnosť

Ak patríte medzi nerozhodných, stačí nás oboznámiť s podmienkami Vašej vysnívanej nehnuteľnosti a my Vám ju doslova vyčarujeme. Zabezpečíme krok po kroku:

  • nehnuteľnosť nájdeme ak ju nemáte už vyhliadnutú
  • osvojíme Vám ju
  • vybavíme Vám najvýhodnejšiu ponuku financovania
  • postaráme sa o administratívu
  • vybavíme katastrálny úrad, všetky potrebné inštitúcie a prepis energií
  • a nakoniec odovzdanie bytu novým majiteľom.

A to takmer všetko bez Vašej nutnej prítomnosti. Ako bonus od nás dostanete aj milý darček. Všetko krok po kroku.

Chcem vedieť viac

Financne sprostredkovanie

Finančné sprostredkovanie

Niekoľko rokov sa pohybujeme aj vo svete financií, preto Vám vieme ponúknuť pre Vás to najvýhodnejšie. Bez rozdielov od hypotekárnych, spotrebných úverov až po poistenia, investície či dôchodku Vám zabezpečíme komplexnosť.

Chcem vedieť viac

Stavebna cinnost

Stavebná činnosť

Uskutočňujeme rekonštrukcie bytov, drobné stavebné práce, materiál na úkony, spolupráce s inými činiteľmi, záhradné inžinierstvo. Vypracujeme vizualizácie, projekty podľa Vášho želania.

Pozornosť kladieme aj na výstavbu domov, developérskym projektom. Na toto všetko Vám vypracujeme 2D/3D vizualizáciu a kalkuláciu. U nás má každý úkon svoju prirodzenú postupnosť.

Chcem vedieť viac

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.